HYUNDAI - i30, 2011 | B Категория
Назад
Обновлён: Сегодня
Проверенное объявление
Место площадки обученияБольшая карта
Информация
Год производства:2011
Номер лицензии:00638
Относится к авто школе:Да
Стаж инструктора:8 m.
Возраст инструктора:8 m.
Языки обучения:литовский, русский
Категории обучения:B, A
Свойства и удобства
  • Mechaninė pavarų dėžė
  • Kondicionerius
  • Dyzelinas
Часы работы
I
II
III
IV
V
VI
VII
09 - 18
09 - 18
09 - 18
09 - 18
09 - 18
09 - 18
09 - 18
Комментарии
Vaida Оценка посетителя Подготовку Тр. средство
10
ОтличноОтлично
Labai gerai ji vertinu is 10 - 10 :) Linkiu visiem pas ji mokintis nors jis ir pakankamai uzimtas..
Lina Оценка посетителя Подготовку Тр. средство
1
ПлохоПлохо
Nepatiko man sis instruktorius, nes apkalbineja pats savo mokykla, kurioje dirba. Normalus instruktoriai taip nesielgia, nesmeizia savo darbdaviu.Plius dar nepatiko labai, kad vairavimo metu beveik per kiekvien pamoka vaziuodavom instruktoriaus reikalais, kur uzgaizdavom stovedami 20 min, man tu minuciu taip niekas ir negrazino, o ir ne ka teismokau, kadangi egzamina islaikiau is 6 karto. Kur tai matyta? Kitose mokyklose taip nebuna, ne vienas pazistamas pasakojo.Niekam NEPATARIU mokytis pas si instruktoriu Jevgeniju!!!
Alina Оценка посетителя Подготовку Тр. средство
5
УдовлетворительноХорошо
Malonus, smagus ir kantrus instruktorius (išbandžiau ne vieną instruktorių, tad turiu su kuom palyginti). Važinėjau ramiai, be jokios įtampos, tikrai neaprėks, o kantriai ramiai viską paaiškins. Bet va mokymo prasme, galėtų būti ir geriau. Jau labai daug reikalų turi šis instruktorius ir, deja, juos tvarko pamokų metu (tą sugaištą laiką ne visada atitidirba, plius, tenka važinėti ne Regitros, o jo reikalų maršrutais). Nežinau, gal situacija su tais jo reikalais dabar ir pasikeitė, nes kiek teko girdėti, nemažai jo mokinių tuom buvo nepatenkinti. Pačiai sunkiai sėkėsi Regitroj išlaikyti, išlaikiau iš 3 karto (bet ėmiau papildomų pamokų pas kitus instruktorius). Kiekviename maršrute yra savų niuansų, tad pravažiavus nors kartą (ar bent jo dalį) tikrai jautiesi drąsiau.
Lijana Оценка посетителя Подготовку Тр. средство
10
ОтличноОтлично
Kiek jį pažinau, tai kaip žmogus 10, kaip instruktorius 10. Važinėti visada būdavo jauku, malonu. Visada viską aiškiai ir tiksliai išaiškindavo, labai ramus ir kantrus, pikto ar pakeliančio balsą aš jį sunkiai įsivaizduoju. Jo reikalais važiavom gal tik tris kartus, bet už prastovėtą laiką gavau vieną papildomą kartą važinėti nemokamai. Regitros maršrutus apvažinėjom skersai išilgai, viską išaiškino. Mokiniams patarčiau prisiminti žmogiškąjį faktorių - instruktoriai taip pat žmonės, jie turėdama daug mokinių gali pamiršti ką ko mokė, ko kam nesakė. Reikia patiems klausti, kalbėtis ir viskas bus labai gerai. Sėkmės!
Asta Оценка посетителя Подготовку Тр. средство
10
ОтличноОтлично
Įdomūs tie žmonės, skundžiasi, kad savo reikalais važiuoja... Nu ir kas? Jei išmoksit tik regitros maršrutą, tai paskui visą gyvenimą juo ir važinėsit? Nematau problemos nuvažiuoti, ten, kur jam reikia. Plius, su šiuo žmogum, visada būna labai linksma, tiksliau tariant nerealiai linksma. Moko taip pat puikiai, viską gerai paaiškina, nėra buvę, kad neatsakytų į klausimų virtinę,. Ir nėra čia ko skųstis, kad iš 101 karto egzaminą išlaikot, patys kalti esat, kad nemokat paklausti. Niekas negimė mokėdamas. LABAI rekomenduoju!!!
Комментировать
Неуместное объявление
Мне нравится